Sprawdź dlaczego czosnek jest dobry dla wątroby!

właściwości zdrowotne czosnkuPoza tym, że związki przeciwnowotworowe, zużycie świeży czosnek może pomóc nam zwalczać stres oksydacyjny i chronić wątrobę przed nadmiar toksycznych, które gromadzą się na co dzień. Chcesz wiedzieć, że czosnek suplementy są jednym z najlepiej sprzedających się produktów w Zjednoczonym Królestwie i Stanach Zjednoczonych. Ludności opiera się na jego korzyści i przemysł farmaceutyczny to wie. Teraz zamiast spożywania suplementów na jego bazie i uciekania się do tych dodatków farmakologiczne, to zawsze zdrowsze wprowadzenie w naszej diecie, w sposób zrównoważony, naturalny czosnek.

Medycyna obsługuje korzystne i zdrowotne właściwości czosnku dla naszego organizmu, a zwłaszcza dla naszego zdrowia wątroby. Dlatego dziś w naszej przestrzeni Zapraszamy do odkrywania wszystkiego ząbek czosnku dziennie mogą być dokonywane przez wątrobę. A wy? Zaczyna również poranki z czosnku na czczo?

Dajemy Ci 4 świetne powody, aby zacząć jeść czosnek!

Czosnek jest najlepszym naturalnym antybiotykiem

Według pracy, przeprowadzane na Wright State University czosnek jest 1% tak potężny jak penicyliny. Jest jasne, że to nie jest tak skuteczny jako lek, ale należy pamiętać, że po prostu wprowadzić go w naszej diecie regularnie i kontrolowanych daje nam bardzo korzystne działanie ochronne. Czosnek jest bogaty w allicyna, mieszanka bogata w siarki bardzo korzystne dla naszej wątroby z właściwości przeciwutleniające, antybiotyk i przeciwgrzybicze. Dzięki allicyny relaks naczyń krwionośnych w wątrobie, wzmacniamy tkanek z działanie antyoksydantów, a ponadto tej „mały, ale skorygowanej dawki” naturalny antybiotyk, chronimy go przed atakiem toksycznych i bakterie. Tutaj najlepiej wziąć woda w organizmie tabletki na lepsze nawodnienie.

Może zmniejszyć nadmiar trójglicerydów

ochrona wątrobyAby lepiej zrozumieć, jeden z najpotężniejszych działania czosnku na naszej wątroby, rozpocznie rozmowy z Tobą rola lipoprotein. Wątroba lipoprotein syntetyzuje im ułatwić przepływ tłuszczów i cholesterolu (Pamiętajmy, że nasze ciało potrzebuje odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi, aby spotkać wielu podstawowych funkcji).

Lipoproteiny rodukowane są z trójglicerydów, i oba mają istotną rolę w metabolizmie energii i tłuszczu. Teraz jeśli nasza żywność jest niewystarczające, jeśli będziemy jeść zbyt wiele tłuszczów bogatych w cholesterol, jest nasycenie tego związku w wątrobie. Po chwili nadmiar lipoprotein może prowadzić do zaburzenia czynności wątroby, takie jak stłuszczenie wątroby. Musimy wziąć to pod uwagę. Regularne i zrównoważonej konsumpcji czosnku pozwala nam lepiej debugowania nadmiar tłuszczu i cholesterolu, dbanie o funkcję lipoprotein.

Czosnek chroni naszą wątrobę przed toksynami

Wątroba jest bardzo wyrafinowany laboratorium, jego funkcje to wiele, ale mimo wszystko jest nieomylny lub w stanie chronić się przed toksycznych czynników, które go zamieszkują. Środki trujące odnosimy się z tych niezdrowych elementy zawarte w naszej żywności, leków, które nie może syntetyzować lub skutki zanieczyszczenia, które otrzymujemy każdego dnia.

W nadmiarze, do gromadzenia tłuszczów, cholesterolu i substancji chemicznych z przetworzonej żywności, wątroba staje się nasycony i chorych. Są również naturalne toksyny takie jak bilirubiny, jako produkt odpadowy, krwinek czerwonych, które mogą powodować zapalenie wątroby.

Teraz według opublikowanego utworu Journal of Nutrition i Wellness, zużycie świeży czosnek dostać cofania stres oksydacyjny, który powoduje uszkodzenie wątroby. Dzięki jego metabolity aminokwasów i białek dostać chronić wątrobę przed wielu z tych toksycznych, że każdego dnia może uczynić nas chorych.

Czosnek a rak wątroby

Rak wątroby jest jeden, który ma więcej życia na świecie. Jego wysoką częstość wymaga instytucji medycznych do opracowania wielu badań, z którym spróbować rozwiązać ten problem, zważywszy, że ten rodzaj nowotworu jest zwykle kurs asymptomatically we wczesnych stadiach.

Dziś, brak jednoznacznych badań pokazuje nam, że konsumpcji czosnku można leczyć lub zapobiegać 100% raka wątroby, ale może chronić nas. Tak możesz promować swoje zdrowie z szybkością bardzo interesujące, że powinniśmy mieć na uwadze. Według badań opublikowanych w czasopiśmie Journal of Nutrition biochemii czosnek ma przeciwnowotworowych związków, które mogą promować śmierci komórek nowotworów złośliwych.

Jest kolejnym czynnikiem, który należy uwzględnić, że czosnek wzmacnia nasz układ odpornościowy, który sprawia, że są bardziej odporne na choroby. Jednak i tak, jak już zaznaczyliśmy, nadal istnieje wiele więcej badań i prac do definitywnego rozstrzygnięcia. Aby zakończyć, zaleca się, bez wątpienia spożywać Czosnek świeży, a nie suplementy, które można znaleźć w aptekach.

Najbardziej właściwe jest podjęcie między 2 i 4 ząbki czosnku dziennie. Pierwszy nic więcej stanąć, a reszta, możesz wprowadzić go jako normalnego w Twojej kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *