Speed Badminton Polska
FIT-EXPO MTP
Strona główna
O nas
Kontakt
Speed Badminton ABC
Wydarzenia
FIT-EXPO MTP
Turnieje
Szkolenia
Linki
Kup sprzęt do gry


Speed Badminton Park 2010 na FIT EXPO 2010

To wyjątkowa okazja dla profesjonalistów z obszaru kultury fizycznej oraz zwolenników aktywnego wypoczynku, by zapoznać się z nowym sportem – speed badmintonem. Speed Badminton Polska oraz Speedminton GmbH przy współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich i Infoski.pl , w dniach 7-9 maja 2010, proponują uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze sportowym i szkoleniowym.

W programie m.in.: po raz pierwszy w Polsce międzypaństwowy TURNIEJ SPEED BADMINTONA NIEMCY-POLSKA (z udziałem reprezentacji obu krajów) oraz warsztaty praktyczne (poziom Basic) przydatne do uzyskania certyfikatu instruktora speed badmintona, prowadzone przez szkoleniowców z Niemieckiego Związku Speed Badmintona (DSBV).

Zgodnie z programem odwiedzający FIT EXPO będą mieli możliwość gry pod opieką wykwalifikowanych instruktorów oraz obserwowania w akcji zawodników ze ścisłej czołówki krajowej i europejskiej. Profesjonalny sprzęt firmy Speedminton GmbH oraz najlepsi szkoleniowcy czekać będą na wszystkich chętnych w Pawilonie 8. Zwycięzcy turniejów otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów.
Organizator: Speed Badminton Polska, Speedminton GmbH, Międzynarodowe Targi Poznańskie i Infoski.pl.
Termin: 7-9. maj 2010
Miejsce: Pawilon 8


Program
Rejestracja
Strona główna O nas Kontakt Speed Badminton ABC Wydarzenia FIT-EXPO MTP Turnieje Szkolenia Linki Kup sprzęt do gry